BOSCH 3letá záruka

Vážení zákazníci,
profesionální elektrické nářadí a lithium-iontové akumulátory a nabíječky Bosch splňují nejvyšší nároky na kvalitu, proto Vám nabízíme speciální servisní balíček.

Bezplatnou registraci k prodloužené záruce za Vás provádíme my a certifikát o záruce Vám zašleme/předáme spolu se zbožím.

3letá záruka na elektrické nářadí. Platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky a pneumatické nářadí, příslušenství, které je součástí dodávky, a dále akumulátory a nabíječky. Další informace najdete v záručních podmínkách.

2letý servis Premium pro akumulátory a nabíječky. Platí pro veškeré profesionální modré lithium-iontové akumulátory Bosch včetně nabíječek. Pokud se během doby trvání servisu Premium pro akumulátory vyskytne u zaregistrovaného akumulátoru nebo zaregistrované nabíječky závada na základě vady materiálu nebo výrobní vady nebo opotřebení, firma Bosch ho (ji) vymění (případně také za následující model). Vyměněné akumulátory a nabíječky přecházejí do vlastnictví firmy Bosch. Další informace najdete v podmínkách účasti.

Svůj certifikát o záruce si prosím archivujte nebo si evidujte výrobní číslo výrobku. Vaše zboží můžete reklamovat u prodejců nebo u autorizovaného servisu.

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+