"Džípíčka" GP od PRECITOOLu

Čím se vyznačuje řada GP od Precitoolu?

Vrtáky a frézy řady GP výrobce Precitool patří ke špičkovým produktům výrobce a bez nadsázky by se daly označit i za jeho vlajkovou loď. Jedná se o produkty, které se vyznačují unikátním spojením efektivity, skvělých pracovních výsledků a ekonomické úspornosti. Zkratka GP pochází podle výrobce ze spojení "geniální produkt". V katalogu Precitoolu bývají tyto frézy respektive vrtáky označeny zeleným kolečkem (na ocel) či zlatým kolečkem (na nerez) s písmeny GP. V novém katalogu Precitoolu pro rok 2015-2016 byly jako novinka uvedeny i GP na hliník, které nesou modrý symbol.

Nové frézy GP již nyní v našem e-shopu:

175257 Fréza tvrdokovová 2-břitá PRECITOOL-GP dlouhá, stopka HB, VHM/ZrCN, Alu
175381 Fréza tvrdokovová 3-břitá PRECITOOL-GP dlouhá, stopka HB, VHM/ZrCN, Alu

175383 Fréza tvrdokovová 3-břitá PRECITOOL-GP extra-dlouhá, stopka HB, VHM/ZrCN, Alu

GP UNI a INOX - vysoce výkonostní frézy pro univerzální obrábění

Frézy GP se vyznačují proměnnou geometrií šroubovice, extrémně vysokým výkonem a velmi klidným chodem. Jedná se o univerzální nástroj pro hrubovácí i dokončování operace. Nástroje jsou opatřeny ochrannou fasetou pro zvýšení životnosti. Frézy GP jsou povlakovány nejmodernějším povlakem ALCRONA. Vyrábí se v provedení břitů 45° a 90°. Frézy dosahují optimální výsledky při rozmanitých řezných podmínkách. GP Inox slouží pro obrábění nerezových materiálů. Frézy GP Inox mají vynikající vlastnosti při obrábění superslitin i titanu a jsou opatřeny povlakem Alnova.

Tvrdokovová fréza GP UNI obrábí nelegovanou ocel C45

GP UNI - vysoce výkonné vrtáky pro univerzální obrábění

Vrtáky řady GP se vyznačují nejnovější technologií povlaku na bázi TiAlN a zesílenou geometrií pro spolehlivý proces obrábění. Mají vynikající životnost díky pečlivému výběru tvrdokovu s kvalitním ultra jemným zrnem. Je pro ně charakteristické dobré samostředění, optimální lámání třísky, a to i ve velkých hloubkách. Mají široký aplikační záběr i při neoptimálních výrobních podmínkách. Produkt přináší skvělé výsledky při rotačním i stacionárním způsobu obrábění.

Tvrdokovový vrták GP UNI

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+