Frézy Evolution – vlajková loď SILMAXu

Dobrý den,
před asi měsícem jsem vás informoval o našem novém dodavateli, italském výrobci nástrojů – SILMAX.

Pokud jste newsletter nedostali, zde je odkaz >>.

Dnes bych vám rád představil řadu Evolution. Je ještě populárnější než Titainox, především proto, že má univerzální použití, můžete s ním frézovat oceli, nerezi, titan i duplex. Opět základními výhodami jsou vysoké řezné parametry a extrémní výdrž těchto nástrojů. Toto jsou opravdu nástroje TOP světové úrovně.

Zde je základní představení řady Evolution:

Jak vidíte, Evolution má dvě řady – 013EV je hrubovací fréza se speciálním profilem, vhodná tam, kde se odebírá hodně materiálu. 113EV je klasická 4břitá dokončovací a polodokončovací fréza.

Malá ukázka 013EV:

Silmax před nedávnem doplnil řadu Evolution ještě o 013EVR a 113EVR, tyto frézy jsou vhodné při rampování nebo kapsování. Zde je ukázka rozdílu mezi EV a EVR:

– pokud děláte podobné práce, určitě zvolte EVR.

Doporučujeme vždy brousit řadu Evolution přímo v Silmaxu, protože běžné brusírny neznají geometrie těchto nástrojů. Od nás odchází balík s nástroji 1-2 týdně, Silmax garantuje přebroušení a přepovlakování do 10 pracovních dnů, tzn. u vás budou nástroje do 3 týdnů včetně dopravy tam i zpět. Silmax zároveň garantuje 90% výkonu těchto nástrojů i po 3 přebroušeních!

Materiály ke stažení a současná akce na Evolution zde:

Brožura ke stažení zde >>

Akční ceník ke stažení zde >>

Mějte pohodové léto a nenadávejte na horko, za 3 měsíce budeme nadávat na zimu :-)

Mioslav Borek

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+