Návštěva MSV v Brně

Ve čtvrtek 17.9. 2015 jsme navštívili právě vrcholící Mezinárodní strojírenský veletrh na brněnském výstavišti. Nemohli jsme si nechat ujít zejména pavilony s prezentací výrobců z oblasti obrábění a tváření, povrchových úprav, svařování, měřící techniky a nářadí. Zaujalo nás také četné zastoupení v oblasti 3D tisku. Donedávna bylo na 3D tisk nahlíženo spíše jako na kuriozitu, nyní se však rozvíjí i 3D tisk kovů, který s sebou logicky přináší velice zajímavé možnosti produkce. Momentálně se však tato inovativní technologie nachází ve stavu, který není schopen ekonomicky ani časově naplnit potřeby velkovýroby.

Návštěvu veletrhu jsme pochopitelně také využili pro přátelský kontakt s výrobci našich produktů. Seznámili jsme se s připravovanými novinkami a zvýhodněnými akčními nabídkami, o nichž Vás budeme samozřejmě také informovat.


Nyní již přejdeme ke stánkům našich partnerů:

Český producent měřící techniky Kinex Measuring v Brně představoval kromě stávajícího sortimentu také dvě žhavé novinky - voděodolnou měřící posuvku s nerezovým broušeným tělem odolným proti agresivnímu solnému prostředí a mikrometr. Jedná se o produkty se stupněm ochrany IP67 (více o stupních ochrany se dozvíte zde). Pánové z Kinexu vystavovali tato měřidla řady 6040-27 a 7030-27 přímo v akváriu, a tak nenechali o voděodolnosti nikoho na pochybách. Posuvné měřítko (přesnost 0,01mm) bude k dostání v měřících rozsazích 0-150mm; 0-200mm a 0-300mm a mikrometr (přesnost 0,001mm) v rozsazích 0-30mm; 30-66mm a 66-102mm.

Zavítali jsme také k velkému stanu světoznámého šumperského výrobce Dormer Pramet, který působí ve spojení s Dormer Tools. Dostalo se nám vřelého přijetí a seznámili jsme se s plánovanou akcí, která bude probíhat od 1. 10. 2015 do 31. 11. 2015. Pramet bude nabízet frézy AD07, AD11 a AD16 za 1Kč při nákupu 10 kusů destiček do každého lůžka tělesa. Přehled nabízených fréz a příslušejících destiček naleznete zde. Pramet byl na BVV vidět opravdu hodně -  měl po celém výstavišti rozmístěno až 10 technologických bodů.

Nemohli jsme opomenout také stánky ostatních výrobců mezi nimiž stojí za zmínku Schunk, Gühring, Hoffmann Group a Mitutoyo. Návštěva v Brně byla velice podnětná a těšíme se na další ročník a nový postup technologií našich producentů.

Rozšířenou fotogalerii můžete shlédnout na Facebooku.

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+