Novinky od KNIPEXu

Představujeme inovativní kleště osvědčeného německého výrobce Knipex ...
Konkrétní produkty Knipex 2015 můžete procházet i ZDE.

KNIPEX Kleště na trubky

Šetrná práce s plastovými trubkami, sifony a konektory

Detail produktů:

Knipex 8113250 (plastové čelisti)
Knipex 8101250 (ozubené čelisti)
Specifikace novinky:

Knipex přichází se dvěma typy kleští určených pro trubky: s ozubenými úchopnými čelistmi do průměru 80mm a s vyměnitelnými plastovými čelistmi pro citlivé povrchy do průměru 75mm. Kleště umožňují jemné nastavování pro optimální přizpůsobení různým průměrům, jsou robustní a vyznačují se vysokou zatížitelností. Pro instalatéry přichystala firma Knipex výše zmíněnou inovaci v podobě vyměnitelných plastových vložek do čelistí, které umožňují ohleduplnou práci při utahování a uvolňování šroubení sifonů, trubkových spojek a hadic na nátrubcích a jiných citlivých povrchů. Kleště jsou vyrobeny z kované v oleji kalené chromvanadové elektrooceli a mají rukojeti potažené protiskluzovou umělou hmotou.
 
KNIPEX Kleště na hadicové spony

K otevírání a zacvakávání spon

Detail produktů:

Knipex 8551250C
Knipex 8101250C (náhradní hroty)
Specifikace novinky:

Tato novinka kombinuje možnost otevírání a zacvakávání spon s přednostmi výrobků Knipex Cobra. Kleště jsou opatřeny otočnými hroty pro bezpečné uchopení sponek v každé poloze. Mají dobrý pákový převod, díky němuž lze spony snadno a rychle otevřít a opět zavřít. Skvěle se hodí např. pro práci na podtlakových vedeních, sacích hrdlech a palivových hadicích. Díky ozubené uchopovací čelisti lze navíc šetrně povolovat hadice. Kleště na hadicové spony Knipex se vyrábějí i ve verzi se zajišťovací západkou, která umožňuje snadnou a bezpečnou práci při napnuté sponě bez vynaložení síly. Západku lze odblokovat jednou rukou.
 


KNIPEX Kombinované kleště Lineman’s Pliers

Kombinované kleště s 50% úsporou vynaložené síly

Specifikace novinky:

Kleště Knipex Lineman´s se vyznačují masivním provedením pro nejtěžší zatížení. Mají vysoký převod pro lehké stříhání. Rukojeti mají optimalizovaný tvar pro práci bez únavy. Kleště jsou zhotoveny z vanadové elektrooceli kalené v oleji. Ergonomicky optimalizovaný tvar rukojetí umožňuje nejlepší kontakt s rukou a práci bez únavy. Jsou opatřeny zvlášť efektivní upínací zónou s křížovým ozubením čelistí, které tak disponují velmi pevným úchopem. Typy 0911240 a 0912240 jsou vybaveny úchytným prostorem v kloubu pro tahání drátů.
 KNIPEX Přesné boční štípací kleště na elektroniku

Pro optimalizovaný plochý střih na měkkých materiálech

Detail produktů:

Knipex 7942125Z
Knipex 7942125ZESD (disipativní)
Specifikace novinky:

Tyto Knipexy se oproti svým předchůdcům vyznačují optimalizovaným plochým střihem na měkkých materiálech jako je měď apod. Hodí se pro montáže s malými tolerancemi a pro přesnou konfiguraci drátu. Jedná se o velice precizní kleště pro nejjemnější stříhání v oblasti jemné mechaniky a elektroniky. Každé rozevření probíhá jemně a bez vůle. Vyznačují se o 20% nižší hmotností než konvenční kleště na elektroniku.
 


KNIPEX Kabelové nůžky s funkcí odizolování

Víceúčelový nástroj pro zpracování kabelů

Detail produktu:

Knipex 9541165
Specifikace novinky:

Tento víceúčelový nástroj slouží ke zpracování kabelů NYM 3x1,5 mm2 až 5x2,5 mm2. Mají univerzální místo odizolování pro oba průřezy masivních vodičů. Jsou určeny ke stříhání jednosložkových i vícesložkových měděných a hliníkových kabelů. Nejsou však vhodné pro dráty ocelové a měděné dráty tažené natvrdo. Stříhají hladce a čistě, aniž by mačkaly stříhaný materiál. Jsou opatřeny krytem, který chrání prsty před skřípnutím.
 

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+