POLÁK CZ - setkání partnerů

Setkání obchodních partnerů společnosti POLAK CZ, divize nábytek

Dne 15.10.2015 se uskutečnilo setkání obchodních partnerů divize Nábytek společnosti POLAK CZ, a to přímo v sídle firmy v Opatově u Svitav. Pan Polák a jeho tým udělali za těch 25 let chodu firmy opravdu velký kus práce. Z výroby jednoho druhu ponku je dnes nabídka na více než 250 stran v katalogu, kde najdete zásuvkové skříně, pracovní stoly, skříně na nářadí, šatní skříně a úplnou novinkou od letošního roku je komplet výroba NC programu (komplet katalog ke stažení najdete zde).

Vývoj firmy můžou znázornit tyto fotografie:

Firma dnes zaměstnává cca 50 lidí, z toho 4 mají na starost jen vývoj. Celé vývojové středisko vede přímo majitel. Slovo „inovace“ jako by symbolizovalo celou firmu.

Společnost BO-IMPORT je zástupcem POLAK CZ pro Olomoucký kraj už od roku 2008 a myslím, že ta spolupráce je oboustranně úspěšná. Popravdě jsem nikdy nevěřil, že si „stoly a skříně“ mohou najít tolik spokojených zákazníků.

Osobně jsem hrdý na to, že můžeme být zástupcem tak kvalitního výrobce, který navíc vyrostl v ryze českém prostředí. Věřím také, že současné problémy s dlouhými dodacími lhůtami firma vyřeší. Musím říct, že na tom usilovně pracují.

Vlevo majitel firmy, pan Petr Polák, uprostřed pan Josef Jasanský - vedoucí divize nábytek, vpravo moje maličkost.

Miloslav Borek
jednatel a majitel BO-IMPORT s.r.o.

Ukázka automatizace při výrobě šatních skříní

Výroba šatních skříní from POLAK CZ on Vimeo.

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+