Setkání v Precitoolu

V únoru jsme zavítali do jihočeského hlavního stanu firmy Precitool. České zastoupení patří mezi nejsilnější pobočky tohoto distributora mimo Německo a BO-IMPORT je již dlouholetým partnerem. Samotnému školení předcházelo neformální a přátelské večerní setkání v centru Českých Budějovic, kde se v srdečné atmosféře rozvinula družná debata ne jen o pracovních věcech. Kapitolu samu pro sebe tvořili odborné výměny názorů mezi naším aplikačním technikem a technologem Precitoolu.

Na druhý den jsme se již přesunuli do Velešína. Precitoool sídlí v moderní a krásné budově a na nové sídlo v podobném stylu se už těšíme i my v BO-IMPORTU. Pro většinu z nás to byla vůbec první návštěva a dokonce i první setkání v tváří v tvář s lidmi z Precitoolu; nutno podotknout, že jsme byli po všech stránkách velice mile překvapeni.

Pozice školitele se ujal pan Martin Müller a v poutavém výkladu nám zevrubně představil chod i sortiment firmy.  Dále jsme pozornost soustředili na novinky v aktuálním katalogu. Pan Müller zodpověděl naše dotazy a nové nástroje jsme posléze sledovali i praktickém nasazení. Prohlédli jsme si budovu včetně skladu zboží a obráběcí dílny.

Precitool je u nás ve firmě skutečně pojem a jsme rádi za vřelé přijetí a seznámení se s chodem firmy v jejím zázemí. Už teď se těšíme na další setkání.

Krátké představení firmy Precitool:

- rodinný charakter českého zastoupení
- 6 obchodních zástupců (21 zaměstnanců)
- centrální sklad v Neunsteinu, Německo
- vlastní nástrojárna
- vlastní konstrukce nástrojů a přípravků
- kompletní dodávky nářadí, nástrojů, měřidel
- technická podpora; tool management
- konstrukce nástrojů a přípravku obrábění
- rychlé dodávky; flexibilní servis; vysoká kvalita technické podpory
 

Foto z naší návštěvy:
 

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+