Retro dárek k NAREXkám

Získejte TATRU k elektrickému nářadí Narex. Akce platí do konce listopadu 2015.

Plastová Tatra patří k nepostradatelné výbavě každého kluka. Lze s ní odvážet hlínu, kamení i písek. Asi před rokem byla tato legendární hračka opět uvedena na trh. Nejedná se o úplně přesnou kopii výrobku z dob totality, ale její odlišnosti s sebou přinášejí pro malé uživatele bezpochybně výhodu. Vzhledem k současným bezpečnostním požadavkům provedli konstruktéři několik úprav.

Nová Tatra 148 je o něco kratší, kola jsou dostatečně široká, takže se tolik neboří při větším zatížení a průjezdu měkčím terénem. Nová Tatrovka nemá specifický bílý volant, který byl pro starší modely typický. Vnitřek kabiny je opatřen dvěma sedadly oproti původní lavici, která byla schopna pojmout hned několik panáčků.

Další technická vylepšení nového modelu ...

Sloupky kabiny nové Tatrovky jsou robustnější a vydrží tak větší zatížení při dosednutí přesahu korby na střechu kabiny. Stará verze neměla pojistku, která drží korbu ve spodní poloze – současný model má spolehlivé jištění, jehož jednoduchý princip však odhalí i ti nejmenší a v případě potřeby mohou vyklopit stavební materiál bez cizí pomoci.

Přesah korby nad kabinu je nově opatřen otvorem, který slouží pro uchopení auta. To je sice praktická inovace, ale pro vyznavače originálního vzhledu hračky to může představovat spíše mínusový bod. Otvorem lze provléct např. tažný provaz a dítě získává novou funkci skýtající nesčetné možnosti využití.

„Stočtyřicetosma“, kterou nyní dodáváme k vybraným produktům elektrického nářadí Narex má sytě oranžovou barvu kabiny a modrou korbu. Je vyrobena z bytelného plastu a výrobce udává nosnost 100kg.

Přejděte na přehled produktů Narex s Tatrou nebo příslušenstvím >>

verfügbarer Bestand = dostupné množství

+

Je nám líto, ale tento produkt lze objednat pouze v násobcích 

+