Kontakty

Kontakty

BO-IMPORT s.r.o.

Olomoucká 2371/189, 785 01 Šternberk
IČ: 25900340, DIČ: CZ25900340
Tel: +420 585 316 405
E-mail: info@bo-import.cz

Nový bankovní účet

Banka: KB
Číslo účtu: 123-7670800287/0100
SWIFT: KOMBCZPP
IBAN: CZ5001000001237670800287
Přecházíme na nový bankovní účet (viz výše), dosavadní účet 174133778/0300 u ČSOB již nebude v budoucnu aktivní, děkujeme.



Vedení společnosti


Ing. Miloslav Borek
email: miloslav.borek@bo-import.cz

Personalistika


Mgr. Veronika Borková
mob.: 739 457 715
email: veronika.borkova@bo-import.cz

Termíny dodání (e-shop)


Jana Rybnikářová
mob.: 737 277 606
email: jana.rybnikarova@bo-import.cz

Vedoucí administrativy


Markéta Vysloužilová
mob.: 734 230 708
email: marketa.vyslouzilova@bo-import.cz

Obchodní asistence


Valerie Krennbauerová
mob.: 731 410 423
tel.: 585 316 462
email: valerie.krennbauerova@bo-import.cz

Obchodní asistence


Barbora Lukášková
mob.: 731 411 361
email: barbora.lukaskova@bo-import.cz

Key Account Manager


Jiří Lipenský
mob.: 731 504 094
email: jiri.lipensky@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Jiří Vahalík
mob.: 739 203 999
email: jiri.vahalik@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Michal Matzner
mob.: 730 511 225
email: michal.matzner@bo-import.cz

Aplikační technik


Tomáš Javorek

email: tomas.javorek@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Jan Duben
mob.: 603 385 611
email: jan.duben@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Martin Kružík
mob.: 737 923 211
email: martin.kruzik@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Mgr. Jaroslav Hassman
mob.: 733 126 442
email: jaroslav.hassman@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Jakub Hájek
mob.: 737 219 553
email: jakub.hajek@bo-import.cz

Obchodní zástupce


Martin Opichal
mob.: 733 530 805
email: martin.opichal@bo-import.cz

Marketing - Senior


Martin Pospíšil
mob.: 733 126 455
email: martin.pospisil@bo-import.cz

Marketing - Junior


David Brablec
mob.: 735 150 660
email: david.brablec@bo-import.cz

Hlavní účetní


Romana Koblihová
mob.: 734 318 647
email: romana.koblihova@bo-import.cz

Účetní oddělení


Alena Nováková
mob.: 605 988 405
email: alena.novakova@bo-import.cz

Servis a reklamace


Arnošt Brázda
mob.: 734 854 536
email: prodejna@bo-import.cz

Sklad, prodejna:


Jaromír Kittl
mob.: 734 318 646
email: prodejna1@bo-import.cz

Sklad, prodejna:


Milan Vysloužil
mob.: 733 126 448
email: sklad@bo-import.cz

Sklad, prodejna:


Zdeňka Lindnerová
mob.: 605 498 150
email: zdenka.lindnerova@bo-import.cz